2021 Festival

  Date/Time Event
Ivan Karizna (cello) & Victoria Vassilenko (piano) 01/04/2021
20:00 - 21:30
Ivan Karizna (cello) & Victoria Vassilenko (piano)
LIVE ONLINE STREAMING, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Noreen Broeckhove & Martijn van Sas (piano)

Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano) 02/04/2021
20:00 - 21:15
Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano)
LIVE ONLINE STREAMING, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Luna De Mol (violin)

Rising Stars: Emile Souvagie (clarinet) & Alexander Declercq (piano) 03/04/2021
14:00 - 15:30
Rising Stars: Emile Souvagie (clarinet) & Alexander Declercq (piano)
LIVE ONLINE STREAMING, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Korpus Hoorn Kwartet & K. Gedeshi (piano)

Thomas Reif (violin) & Annika Treutler (piano) 03/04/2021
20:00 - 21:15
Thomas Reif (violin) & Annika Treutler (piano)
LIVE ONLINE STREAMING, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Justina Maria la Cour (violin)

A. Margulis (violin), N. Margulis (cello), J. Margulis & L. Maisky (piano) 14/05/2021
20:00 - 21:15
A. Margulis (violin), N. Margulis (cello), J. Margulis & L. Maisky (piano)
ONLINE LIVESTREAM, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Akari Bastiaens (piano)

Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano) 15/05/2021
20:00 - 21:15
Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano)
ONLINE LIVESTREAM, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Regina Vanhecke (piano)

Rising Stars: Sonoro Quartet 16/05/2021
11:00 - 12:30
Rising Stars: Sonoro Quartet
ONLINE LIVESTREAM, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Ruben Vanderpijpen (piano)

Rising Stars: Jiska Lambrecht (violin) & Marco Sanna (piano) 16/05/2021
15:00 - 16:15
Rising Stars: Jiska Lambrecht (violin) & Marco Sanna (piano)
ONLINE LIVESTREAM, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Yehudi Piano Trio

Georgi Anichenko (cello) & Anastasya Terenkova (piano) 16/05/2021
20:00 - 21:30
Georgi Anichenko (cello) & Anastasya Terenkova (piano)
ONLINE LIVESTREAM, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Margaux Anseeuw (piano)

Rising Stars: Desguin Kwartet 06/06/2021
15:00 - 16:30
Rising Stars: Desguin Kwartet
De Salons, Sint-Niklaas

Jong Talent / Young Talent: Eva Maeyaert (harp)

Gary Hoffman (cello) & Sofja Gülbadamova (piano) 10/06/2021
20:00 - 21:15
Gary Hoffman (cello) & Sofja Gülbadamova (piano)
Sint-Catharinakerk, Duisburg (Tervuren)

Jong Talent / Young Talent: Steven Kleeven (piano)

Cultural Europe: Onufri String Quartet 11/06/2021
20:00 - 21:30
Cultural Europe: Onufri String Quartet
Stadsfeestzaal Aalst, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Yunah Proost (cello)

Malibran Quartet & Justus Grimm (cello) 12/06/2021
20:00 - 21:30
Malibran Quartet & Justus Grimm (cello)
Oratorium v/h Ursuline-Instituut, O.L.V. Waver (St-Katelijne-Waver)

Jong Talent / Young Talent: Nikita Grimm & Felix Callot (cello)

Rising Star Luna De Mol (violin) & Dmytro Sukhovienko (piano) 13/06/2021
11:00 - 12:15
Rising Star Luna De Mol (violin) & Dmytro Sukhovienko (piano)
Sint-Margarethakerk, Aalst (Baardegem)

Jong Talent / Young Talent: Ruben Ide (violin)

Dana Zemtsov (viola) & Anna Fedorova (piano) 13/06/2021
15:00 - 16:15
Dana Zemtsov (viola) & Anna Fedorova (piano)
Sint-Martinuskerk, Moorsel (Aalst)

Jong Talent / Young Talent: Lenny Bui-Vandeput (piano)

David Poskin (cello) & Dasha Moroz (piano) 17/06/2021
20:00 - 21:30
David Poskin (cello) & Dasha Moroz (piano)
Sint-Catharinakerk, Duisburg (Tervuren)

Jong Talent / Young Talent: K. Delrue (violin) & B. Valckenaers (piano)

Kristie Su (violin) & Dasha Moroz (piano) 18/06/2021
20:00 - 21:15
Kristie Su (violin) & Dasha Moroz (piano)
Sint-Machariuskerk, Laarne

Jong Talent / Young Talent: Steven Kleeven (piano)

Tobias Feldmann (violin) & Boris Kusnezow (piano) 19/06/2021
20:00 - 21:15
Tobias Feldmann (violin) & Boris Kusnezow (piano)
Sint-Martinuskerk, Oekene-Roeselare

Jong Talent / Young Talent: Olivia Debrabandere (harp)

Rising Stars: Veronique De Raedemaeker (violin) & G. Tyriard (piano) 20/06/2021
16:00 - 17:15
Rising Stars: Veronique De Raedemaeker (violin) & G. Tyriard (piano)
Jezuïetenkerk Lier, Lier Publiekstoegang: Hoofdtoegang SAMWD

Jong Talent / Young Talent: Chloé Bakeroot (violin & piano)

Karel Schoofs (hobo) & Mathilde Wauters (harp) 20/06/2021
17:00 - 18:15
Karel Schoofs (hobo) & Mathilde Wauters (harp)
Kapel Melle Vogelhoek, Melle

Jong Talent / Young Talent: Wind Quartet

Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano) 20/06/2021
20:00 - 21:30
Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano)
Onze-Lieve-Vrouw-Bezoekingkerk, Affligem

Jong Talent / Young Talent: Theodore Kim (violin)

Arte Amanti PROMS Concert 25/06/2021
20:00 - 22:00
Arte Amanti PROMS Concert
St.-Bavo Lievegem Vinderhoute, Vinderhoute

Solisten: M. Anseeuw (piano), L. De Mol (violin), M. Wauters (harp), D. Poskin (cello)

Arte Amanti PROMS Concert 26/06/2021
20:00 - 22:00
Arte Amanti PROMS Concert
Sint-Martinuskerk, Zaventem

Solisten: M. Anseeuw (piano), L. De Mol (violin), M. Wauters (harp), D. Poskin (cello)

Arte Amanti PROMS Concert 27/06/2021
19:30 - 21:30
Arte Amanti PROMS Concert
Reddy Keukens Arena, Veurne

Solisten: M. Anseeuw (piano), L. De Mol (violin), M. Wauters (harp), D. Poskin (cello)

Mosa Trio 01/07/2021
20:00 - 21:15
Mosa Trio
Sint-Martinuskerk, Moorsel (Aalst)

Jong Talent / Young Talent: Jacob Van Durme (cello)

K. Su (violin), D. Poskin (cello) & K. Mizumoto (piano) 02/07/2021
20:00 - 21:30
K. Su (violin), D. Poskin (cello) & K. Mizumoto (piano)
Stadsfeestzaal Aalst, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Sarah & Ruben Vanderpijpen (violin, piano)

Artiom Shishkov (violin) & Ivan Karizna (cello) 03/07/2021
20:00 - 21:15
Artiom Shishkov (violin) & Ivan Karizna (cello)
Oratorium v/h Ursuline-Instituut, O.L.V. Waver (St-Katelijne-Waver)

Jong Talent / Young Talent: Korpus Horn Quartet & K. Gedeshi (piano)

Tansman Cello Quartet 04/07/2021
11:00 - 12:30
Tansman Cello Quartet
Sint-Margarethakerk, Aalst (Baardegem)

Jong Talent / Young Talent: S. Tanaka (cello) & B. Heymans (Double B)

POSTPONED: Muzikale Zussen en Broers: Young Talent & Rising Stars @ Veurne ZomerArena 04/07/2021
19:30 - 21:00
POSTPONED: Muzikale Zussen en Broers: Young Talent & Rising Stars @ Veurne ZomerArena
Reddy Keukens Arena, Veurne

Ruben & Jonathan Ide, Delphine & Margaux Anseeuw, T. Defoort & S. Kleeven

Khroma Quartet & Rising Star Severine Sierens (clarinet) 08/07/2021
20:00 - 21:30
Khroma Quartet & Rising Star Severine Sierens (clarinet)
Sint-Ghislenuskerk, Lievegem (Waarschoot)

Jong Talent / Young Talent: Y. Posman (clarinet) & N. Van Meirvenne (flute)

1 2