2022 Festival

  Date/Time Event
Lenny Bui-Vandeput & Kirsten Gedeshi (piano) 11/02/2022
20:00 - 21:30
Lenny Bui-Vandeput & Kirsten Gedeshi (piano)
Spaans Paviljoen, Veurne

Jong Talent / Young Talent: Ruben (viool) & Jonathan Ide (piano)

Phoenix Sextet 10/03/2022
20:00 - 21:30
Phoenix Sextet
Sint-Pieterskerk, Rotselaar

Jong Talent / Young Talent: Thaletes Quartet

Georgi Anichenko (cello) & Anastasya Terenkova (piano) 13/03/2022
20:00 - 21:30
Georgi Anichenko (cello) & Anastasya Terenkova (piano)
Sint-Aldegondiskerk, Deurle (Sint-Martens-Latem)

Jong Talent / Young Talent: Cancu Naz Eris (piano)

Elina Buksha (violin) & Christia Hudziy (piano) 18/03/2022
20:00 - 21:30
Elina Buksha (violin) & Christia Hudziy (piano)

Jong Talent / Young Talent: tba

19/03/2022
20:00 - 21:15
Anneleen Lenaerts (harp) & Karel Schoofs (hobo)

Jong Talent / Young Talent: Anna Popil (violin)

Rising Stars: Emile Daems (violin) & Arthur Daems (cello) 20/03/2022
11:00 - 12:15
Rising Stars: Emile Daems (violin) & Arthur Daems (cello)
Feestzaal Stadhuis, Vilvoorde

Jong Talent / Young Talent: to be announced

20/03/2022
11:00 - 12:15
Rising Stars: Piano Trio with L. De Mol, J. Jamaer & S. Van de Velde
ArtA’A, Aalter

Jong Talent / Young Talent: to be announced

Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano) 24/03/2022
20:00 - 21:30
Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano)
Stadsfeestzaal Aalst, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Ruben Vanderpijpen (piano)

Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano) 25/03/2022
20:00 - 21:15
Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano)
Sint-Catharinakerk, Duisburg (Tervuren)

Jong Talent / Young Talent: Justina Maria la Cour (violin)

Kristie Su (violin) & Dasha Moroz (piano) 26/03/2022
20:00 - 21:30
Kristie Su (violin) & Dasha Moroz (piano)
Sint-Martinuskerk, Moorsel (Aalst)

Jong Talent / Young Talent: Nikita Grimm (cello)

Rising Stars: Veronique De Raedemaeker (violin) & Anton Gerzenberg (piano) 27/03/2022
20:00 - 21:15
Rising Stars: Veronique De Raedemaeker (violin) & Anton Gerzenberg (piano)
Oratorium van het Ursuline-Instituut, O.L.V. Waver (Sint-Katelijne-Waver)

Jong Talent / Young Talent: Kim Theodore (violin)

David Poskin (cello) & Barbara Baltussen (piano) 01/04/2022
20:00 - 21:15
David Poskin (cello) & Barbara Baltussen (piano)
Sint-Machariuskerk, Laarne

Jong Talent / Young Talent: Y. Posman (clarinet), J. Van Durme (cello) & T. Posman (piano)

Karski Quartet 03/04/2022
11:00 - 12:30
Karski Quartet
Sint-Joris-ten-Distel-Kerk, Beernem

Jong Talent / Young Talent: Olivia Debrabandere (harp)

Malibran Quartet 08/04/2022
20:00 - 21:30
Malibran Quartet
Sint-Margarethakerk, Aalst (Baardegem)

Jong Talent / Young Talent: To be announced

10/04/2022
11:00 - 12:15
Rising Stars: Luna De Mol (violin) & Samuel Van de Velde (piano)
Stadsfeestzaal Aalst, Aalst

Jong Talent / Young Talent: To be announced

Alexander Bedenko (clarinet) & Alexander Romanovsky (piano) 15/04/2022
20:00 - 21:30
Alexander Bedenko (clarinet) & Alexander Romanovsky (piano)
Sint-Aldegondiskerk, Deurle (Sint-Martens-Latem)

Jong Talent / Young Talent: Regina Vanhecke (piano)

Han Bin Yoon (cello) & Lily Maisky (piano) 16/04/2022
20:00 - 21:30
Han Bin Yoon (cello) & Lily Maisky (piano)
Belgium Jewish Museum, Brussels

Jong Talent / Young Talent: Anastassia Eggericx (piano)

21/04/2022
20:00 - 21:30
Liav Kerbel (cello) & Sofja Gülbadamova (piano)
Sint-Martinuskerk, Moorsel (Aalst)

Jong Talent / Young Talent: Nazar Plyska (violin)

22/04/2022
20:00 - 21:30
Piano Quintet with M. Martin, A. Margulis, R. Popovici, A. Brantelid, D. Ketler
Kapel Melle Vogelhoek, Melle

Jong Talent / Young Talent: A. Popil (violin), S. Pilz (cello) & R. Becker (piano)

23/04/2022
20:00 - 21:30
Tambe Piano Quartet
Sint-Martinuskerk, Zaventem

Jong Talent / Young Talent: J. Vekemans, J. Branson (oboe) & H. Manukyan (piano)

Mihaela Goldfeld (flute) & Sofja Gülbadamova (piano) 24/04/2022
20:00 - 21:30
Mihaela Goldfeld (flute) & Sofja Gülbadamova (piano)
Sint-Catharinakerk, Wachtebeke

Jong Talent / Young Talent: J. Schoups (oboe), J. Dendievel (bassoon) & K. Devolder (piano)

Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano) 28/04/2022
20:00 - 21:30
Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano)

Jong Talent / Young Talent: Elen Shahinans (violin)

Ivan Karizna (cello) 29/04/2022
20:00 - 21:30
Ivan Karizna (cello)
Sint-Pietersbandenkerk, Denderleeuw

Jong Talent / Young Talent: To be announced

Vlorent Xhafaj (cello) & Irina Zahharenkova (piano) 30/04/2022
20:00 - 21:30
Vlorent Xhafaj (cello) & Irina Zahharenkova (piano)
Stadsfeestzaal Aalst, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Delphine Anseeuw (violin)

David Poskin (cello) & Barbara Baltussen (piano) 01/05/2022
11:00 - 12:30
David Poskin (cello) & Barbara Baltussen (piano)
Heilig Kruiskerk, Stekene

Jong Talent / Young Talent: E. Vanderpijpen (violin) & R. Vanhecke (piano)

Rising Stars: Jiska Lambrecht (violin) & Marco Sanna (piano) 05/05/2022
20:00 - 21:30
Rising Stars: Jiska Lambrecht (violin) & Marco Sanna (piano)
Jezuïetenkerk Lier, Lier Publiekstoegang: Hoofdtoegang SAMWD

Jong Talent / Young Talent: To be announced

07/05/2022
20:00 - 21:30
Anna Lipkind (violin) & Artiom Shishkov (violin)
Belgium Jewish Museum, Brussels

Jong Talent / Young Talent: Thais Defoort (cello)

Sylvia Huang (violin) & Arte Amanti Chamber Orchestra 14/05/2022
20:00 - 21:30
Sylvia Huang (violin) & Arte Amanti Chamber Orchestra
CC Stroming, Berlare

Jong Talent / Young Talent: Margaux Anseeuw (piano)

Asi Matathias (violin) & Victor Stanislavsky (piano) 20/05/2022
20:00 - 21:30
Asi Matathias (violin) & Victor Stanislavsky (piano)
Sint-Martinuskerk Strijtem, Roosdaal

Jong Talent / Young Talent: Steven Kleeven (piano)

Yossif Ivanov (violin) & Philippe Ivanov (piano) 21/05/2022
20:00 - 21:30
Yossif Ivanov (violin) & Philippe Ivanov (piano)
Sint-Aldegondiskerk, Deurle (Sint-Martens-Latem)

Jong Talent / Young Talent: Alexandra Novoseltsev (violin)

22/05/2022
15:00 - 16:30
Christian Plouvier (flute), Nina Poskin (viola) & Mathilde Wauters (harp)
CC Paterskerk, Sint-Niklaas

Jong Talent / Young Talent: To be announced

28/05/2022
20:00 - 21:30
Piano Quintet with Y. Ivanov, S. Maisky, D. Abrahamyan. H. Bin Yoon & L. Maisky
Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaartkerk, Nieuwerkerken

Jong Talent / Young Talent: Sarah Vanderpijpen (violin)

Arte Amanti PROMS Concert 03/06/2022
20:00 - 22:00
Arte Amanti PROMS Concert
Sint-Martinuskerk, Oekene-Roeselare

Solisten: A. Bastiaens, J. Dendievel, L. De Mol, K. Gedeshi & L. Bui-Vandeput