Skip to content

2024 Festival

Arte Amanti PROMS Concert

Arte Amanti PROMS Concert

01/03/2024    
20:00 - 22:00
Soloists: Liesl Vanoverberghe (flute), Evelien Vaneysendeyk (harp), Emile Souvagie (clarinet), David Poskin (cello)
Arte Amanti PROMS Concert

Arte Amanti PROMS Concert

02/03/2024    
20:00 - 22:00
Jong Talent / Young Talent: Delphine Anseeuw (viool/violin)
Arte Amanti PROMS Concert

Arte Amanti PROMS Concert

03/03/2024    
20:00 - 22:00
Soloists: Liesl Vanoverberghe (flute), Evelien Vaneysendeyk (harp), Emile Souvagie (clarinet), David Poskin (cello)
Maja Dvoracek (harp)

Maja Dvoracek (harp)

07/03/2024    
20:00 - 21:15
Jong Talent / Young Talent: Timur Kolesnikov (viool/violin)
Karski Quartet

Karski Quartet

08/03/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Georgia Koumentakou (viool/violin)
Grensverleggers: Ruben Plazier (piano) & Stéphane de May (piano)

Grensverleggers: Ruben Plazier (piano) & Stéphane de May (piano)

10/03/2024    
11:00 - 12:15
Jong Talent / Young Talent: Akari Bastiaens (piano)
Aleksey Shadrin (cello) & Salih Can Gevrek (piano)

Aleksey Shadrin (cello) & Salih Can Gevrek (piano)

15/03/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Victoria De Roeck (piano)
Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano)

Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano)

16/03/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Regina Vanhecke (piano)
coloRiet

coloRiet

17/03/2024    
11:00 - 12:30
Jong Talent / Young Talent: Yelin Wangzhang (piano)
Rising Stars : Emile Daems (viool/violin), Jonathan Van der Beek (hoorn/horn) & Kirsten Gedeshi (piano)

Rising Stars : Emile Daems (viool/violin), Jonathan Van der Beek (hoorn/horn) & Kirsten Gedeshi (piano)

17/03/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Vladislava Haienko (viool/violin)
Grensverleggers: Steven Kleeven (piano)

Grensverleggers: Steven Kleeven (piano)

22/03/2024    
12:00 - 13:00
Artiesten / Artists Steven Kleeven (piano) Arte Amanti in samenwerking met Experience Klassiek, met steun van "deBuren"                   [...]
Asi Matathias (violin) & Victor Stanislavsky (piano)

Asi Matathias (violin) & Victor Stanislavsky (piano)

22/03/2024    
20:00 - 21:15
Jong Talent / Young Talent: Steven Kleeven (piano)
Rising Stars: Ryelandt Trio

Rising Stars: Ryelandt Trio

24/03/2024    
11:00 - 12:30
Jong Talent / Young Talent: Villa Viola
David Poskin (cello) & Sergei Redkin (piano)

David Poskin (cello) & Sergei Redkin (piano)

27/03/2024    
20:00 - 21:15
Jong Talent / Young Talent: Martijn van Sas (piano)
Alissa Margulis & Lily Maisky

Alissa Margulis & Lily Maisky

29/03/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Ruben Ide (violin)
Tatiana Samouil (violin), Justus Grimm (cello) & Josu Okiñena (piano)

Tatiana Samouil (violin), Justus Grimm (cello) & Josu Okiñena (piano)

30/03/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Antigone Hourt (viool/violin) & Steven Kleeven (piano)
Noah Bendix-Balgley (violin) & Boris Kusnezow (piano)

Noah Bendix-Balgley (violin) & Boris Kusnezow (piano)

04/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Margaux Anseeuw (piano)
Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano)

Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano)

05/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Delphine Anseeuw (viool/violin) & Margaux Anseeuw (piano)
Malibran Ensemble

Malibran Ensemble

06/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Ruben Ide (viool/violin) & Jonathan Ide (piano)
Tobias Feldmann (violin) & Boris Kusnezow (piano)

Tobias Feldmann (violin) & Boris Kusnezow (piano)

07/04/2024    
11:00 - 12:15
Jong Talent / Young Talent: Jacob Callot (viool/violin), Felix Callot (cello) & Nicolas Callot (piano)
Grensverleggers : Mihaela Goldfeld (flute) & Sofja Gülbadamova (piano)

Grensverleggers : Mihaela Goldfeld (flute) & Sofja Gülbadamova (piano)

07/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Huajin Gu (cello, piano) & Huayu Gu (piano)
Grensverleggers: Rising Stars Natania Hoffman (cello) & Monika Dars (piano)

Grensverleggers: Rising Stars Natania Hoffman (cello) & Monika Dars (piano)

12/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Info volgt / To be announced
Grensverleggers: Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano)

Grensverleggers: Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano)

13/04/2024    
20:00 - 21:15
Jong Talent / Young Talent: Elen Shahinans (viool/violin)
Woodwork Reed Quintet

Woodwork Reed Quintet

14/04/2024    
11:00 - 12:30
Jong Talent / Young Talent: Info volgt / To be announced
Ensemble Extraordinaire

Ensemble Extraordinaire

18/04/2024    
20:00 - 21:15
Jong Talent / Young Talent: Victoria De Roeck (piano)
Kristina Georgieva (violin) & Itamar Carmeli (piano)

Kristina Georgieva (violin) & Itamar Carmeli (piano)

19/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Bade Dastan (viool/violin)
Mona Verhas (violin) & Wouter Valvekens (piano)

Mona Verhas (violin) & Wouter Valvekens (piano)

21/04/2024    
11:00 - 12:15
Jong Talent / Young Talent: Taïlin Donckers (piano)
Y. Ivanov & S. Maisky (violin), D. Abrahamyan (viola), H. Bin Yoon (cello), L. Maisky (piano)

Y. Ivanov & S. Maisky (violin), D. Abrahamyan (viola), H. Bin Yoon (cello), L. Maisky (piano)

21/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Chloé Bakeroot (violin) & Denys Zarubaiko (piano)
Brannon Cho (cello) & Julia Hamos (piano)

Brannon Cho (cello) & Julia Hamos (piano)

27/04/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Tom Van Impe (piano)
Rising Stars: Meraki Wind Quintet

Rising Stars: Meraki Wind Quintet

28/04/2024    
11:00 - 12:30
Jong Talent / Young Talent: Jana Mestdag (viool/violin)
Maya Levy (violin) & Hrachya Avanesyan (violin)

Maya Levy (violin) & Hrachya Avanesyan (violin)

28/04/2024    
18:00 - 19:30
Jong Talent / Young Talent: Bade Dastan (viool/violin)
Nina Poskin (viola) & Ruben Plazier (piano)

Nina Poskin (viola) & Ruben Plazier (piano)

03/05/2024    
20:00 - 21:15
Jong Talent / Young Talent: Arthur Van Praet (piano)
Rising Stars: Liav Kerbel (cello) & Itamar Carmeli (piano)

Rising Stars: Liav Kerbel (cello) & Itamar Carmeli (piano)

04/05/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Tarik Kaan Alkan (piano)
David Poskin (cello) & Sergei Redkin (piano)

David Poskin (cello) & Sergei Redkin (piano)

05/05/2024    
11:00 - 12:15
Jong Talent / Young Talent: Sára Kovács (viool/violin)
Grensverleggers: Liza Ferschtman (violin) & Ivan Karizna (cello)

Grensverleggers: Liza Ferschtman (violin) & Ivan Karizna (cello)

05/05/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Jonathan Ide (piano)
Trio Nomada

Trio Nomada

11/05/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Bujana Ameti (harp)
Pocket Orchestra

Pocket Orchestra

12/05/2024    
20:00 - 21:30
Jong Talent / Young Talent: Canens Quartet (String Quartet)
Zenne Quartet

Zenne Quartet

16/05/2024    
19:00 - 20:30
Jong Talent / Young Talent: Villa Viola
Grensverleggers: Liza Ferschtman (violin) & Ivan Karizna (cello)

Grensverleggers: Liza Ferschtman (violin) & Ivan Karizna (cello)

19/05/2024    
18:00 - 19:30
Jong Talent / Young Talent: Bujana Ameti (harp)
Dora Kokas (cello) & Lily Maisky (piano)

Dora Kokas (cello) & Lily Maisky (piano)

01/06/2024    
20:00 - 21:15
Jong Talent / Young Talent: Maximilian Maisky (piano)