Events

  Date/Time Event
Karel Schoofs (hobo) & Mathilde Wauters (harp) 25/04/2021
20:00 - 21:15
Karel Schoofs (hobo) & Mathilde Wauters (harp)
O.L.V.Hemelvaartkerk, Nieuwerkerken

Jong Talent / Young Talent: Eline Vanderpijpen (violin)

K. Su (violin), D. Poskin (cello) & K. Mizumoto (piano) 29/04/2021
20:00 - 21:30
K. Su (violin), D. Poskin (cello) & K. Mizumoto (piano)
Sint-Pieterskerk, Rotselaar

Jong Talent / Young Talent: Theodore Kim (violin)

David Poskin (cello) & Dasha Moroz (piano) 30/04/2021
20:00 - 21:30
David Poskin (cello) & Dasha Moroz (piano)
Sint-Martinuskerk, Moorsel (Aalst)

Jong Talent / Young Talent: Jonathan Ide (piano)

Rising Stars: Ilona Ingels (hobo) & Lenny Bui-Vandeput (piano) 09/05/2021
11:00 - 12:15
Rising Stars: Ilona Ingels (hobo) & Lenny Bui-Vandeput (piano)

Jong Talent / Young Talent: Anastassia Eggericx (piano)

A. Margulis (violin), G. Lubbe (viola), N. Margulis (cello) & L. Maisky (piano) 14/05/2021
20:00 - 21:15
A. Margulis (violin), G. Lubbe (viola), N. Margulis (cello) & L. Maisky (piano)
Sint-Jozefskerk, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Maximilian Maisky (piano)

Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano) 15/05/2021
20:00 - 21:15
Karen Su (violin) & Ruben Plazier (piano)
Sint-Jozefskerk, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Regina Vanhecke (piano)

Ning Kam (violin), Judith Ermert (cello) & Sylvia Thereza (piano) 15/05/2021
20:00 - 21:30
Ning Kam (violin), Judith Ermert (cello) & Sylvia Thereza (piano)
Onze-Lieve-Vrouw-Geboortekerk, Lebbeke

Jong Talent / Young Talent: Rebecca Nijs (cello) & L. Bui-Vandeput (piano)

Rising Stars: Sonoro Quartet 16/05/2021
11:00 - 12:30
Rising Stars: Sonoro Quartet
Sint-Jozefskerk, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Ruben Vanderpijpen (piano)

Rising Stars: Jiska Lambrecht (violin) & Marco Sanna (piano) 16/05/2021
15:00 - 16:15
Rising Stars: Jiska Lambrecht (violin) & Marco Sanna (piano)
Sint-Jozefskerk, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Yehudi Piano Trio

Georgi Anichenko (cello) & Anastasya Terenkova (piano) 16/05/2021
20:00 - 21:30
Georgi Anichenko (cello) & Anastasya Terenkova (piano)
Sint-Jozefskerk, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Margaux Anseeuw (piano)

Khroma Quartet & Rising Star Severine Sierens (clarinet) 23/05/2021
20:00 - 21:30
Khroma Quartet & Rising Star Severine Sierens (clarinet)
Sint-Ghislenuskerk, Lievegem (Waarschoot)

Jong Talent / Young Talent: Y. Posman (clarinet) & N. Van Meirvenne (flute)

Cultural Europe: Vlorent Xhafaj (cello) & Irina Zahharenkova (piano) 28/05/2021
20:00 - 21:30
Cultural Europe: Vlorent Xhafaj (cello) & Irina Zahharenkova (piano)
Sint-Martinuskerk Strijtem, Roosdaal

Jong Talent / Young Talent: Anna & Markyan Popil (violin/piano)

David Poskin (cello) & Lenny Bui-Vandeput (piano) 29/05/2021
20:00 - 21:15
David Poskin (cello) & Lenny Bui-Vandeput (piano)
Sint-Pietersbandenkerk, Denderleeuw

Jong Talent / Young Talent: Tom Van Impe (piano)

Scalda Quartet 04/06/2021
20:00 - 21:30
Scalda Quartet

Jong Talent / Young Talent: Eva Maeyaert (harp)

Rising Stars: Luna De Mol (violin) & L. Bui-Vandeput (piano) 06/06/2021
11:00 - 12:15
Rising Stars: Luna De Mol (violin) & L. Bui-Vandeput (piano)
Heilig Kruiskerk, Stekene

Jong Talent / Young Talent: Ruben Ide (viool/violin)

Sascha Maisky (violin), Han Bin Yoon (cello) & Lily Maisky (piano) 06/06/2021
20:00 - 21:15
Sascha Maisky (violin), Han Bin Yoon (cello) & Lily Maisky (piano)
Sint-Gertrudiskerk, Machelen

Jong Talent / Young Talent: Jacob Van Durme (cello)

Gary Hoffman (cello) & Sofja Gülbadamova (piano) 10/06/2021
20:00 - 21:15
Gary Hoffman (cello) & Sofja Gülbadamova (piano)
Sint-Machariuskerk, Laarne

Jong Talent / Young Talent: Babette Craens (piano)

Cultural Europe: Onufri String Quartet 11/06/2021
20:00 - 21:30
Cultural Europe: Onufri String Quartet

Jong Talent / Young Talent: Yunah Proost (cello)

Malibran Quartet & Justus Grimm (cello) 12/06/2021
20:00 - 21:30
Malibran Quartet & Justus Grimm (cello)
Oratorium v/h Ursuline-Instituut, O.L.V. Waver (St-Katelijne-Waver)

Jong Talent / Young Talent: Nikita Grimm (cello)

Rising Stars: Desguin Kwartet 13/06/2021
11:00 - 12:30
Rising Stars: Desguin Kwartet
Sint-Margarethakerk, Aalst (Baardegem)

Jong Talent / Young Talent: Theodore Kim (violin)

1 2 3