Events

  Date/Time Event
David Poskin (cello) & Dasha Moroz (piano) 17/06/2021
20:00 - 21:30
David Poskin (cello) & Dasha Moroz (piano)
Sint-Catharinakerk, Duisburg (Tervuren)

Jong Talent / Young Talent: K. Delrue (violin) & B. Valckenaers (piano)

Kristie Su (violin) & Dasha Moroz (piano) 18/06/2021
20:00 - 21:15
Kristie Su (violin) & Dasha Moroz (piano)
Sint-Machariuskerk, Laarne

Jong Talent / Young Talent: Steven Kleeven (piano)

Tobias Feldmann (violin) & Boris Kusnezow (piano) 19/06/2021
20:00 - 21:15
Tobias Feldmann (violin) & Boris Kusnezow (piano)
Sint-Martinuskerk, Oekene-Roeselare

Jong Talent / Young Talent: Olivia Debrabandere (harp)

Rising Stars: Veronique De Raedemaeker (violin) & G. Tyriard (piano) 20/06/2021
16:00 - 17:15
Rising Stars: Veronique De Raedemaeker (violin) & G. Tyriard (piano)
Jezuïetenkerk Lier, Lier Publiekstoegang: Hoofdtoegang SAMWD

Jong Talent / Young Talent: Chloé Bakeroot (violin & piano)

Karel Schoofs (hobo) & Mathilde Wauters (harp) 20/06/2021
17:00 - 18:15
Karel Schoofs (hobo) & Mathilde Wauters (harp)
Kapel Melle Vogelhoek, Melle

Jong Talent / Young Talent: Wind Quartet

Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano) 20/06/2021
20:00 - 21:30
Ofer Canetti (cello) & Dasha Moroz (piano)
Onze-Lieve-Vrouw-Bezoekingkerk, Affligem

Jong Talent / Young Talent: Theodore Kim (violin)

Arte Amanti PROMS Concert 25/06/2021
20:00 - 22:00
Arte Amanti PROMS Concert
St.-Bavo Lievegem Vinderhoute, Vinderhoute

Solisten: M. Anseeuw (piano), L. De Mol (violin), M. Wauters (harp), D. Poskin (cello)

Arte Amanti PROMS Concert 26/06/2021
20:00 - 22:00
Arte Amanti PROMS Concert
Sint-Martinuskerk, Zaventem

Solisten: M. Anseeuw (piano), L. De Mol (violin), M. Wauters (harp), D. Poskin (cello)

Arte Amanti PROMS Concert 27/06/2021
19:00 - 21:00
Arte Amanti PROMS Concert
Reddy Keukens Arena, Veurne

Solisten: M. Anseeuw (piano), L. De Mol (violin), M. Wauters (harp), D. Poskin (cello)

Mosa Trio 01/07/2021
20:00 - 21:15
Mosa Trio
Sint-Martinuskerk, Moorsel (Aalst)

Jong Talent / Young Talent: Jacob Van Durme (cello)

K. Su (violin), D. Poskin (cello) & K. Mizumoto (piano) 02/07/2021
20:00 - 21:30
K. Su (violin), D. Poskin (cello) & K. Mizumoto (piano)
Stadsfeestzaal Aalst, Aalst

Jong Talent / Young Talent: Sarah & Ruben Vanderpijpen (violin, piano)

Artiom Shishkov (violin) & Ivan Karizna (cello) 03/07/2021
20:00 - 21:15
Artiom Shishkov (violin) & Ivan Karizna (cello)
Oratorium v/h Ursuline-Instituut, O.L.V. Waver (St-Katelijne-Waver)

Jong Talent / Young Talent: Korpus Horn Quartet & K. Gedeshi (piano)

Tansman Cello Quartet 04/07/2021
11:00 - 12:30
Tansman Cello Quartet
Sint-Margarethakerk, Aalst (Baardegem)

Jong Talent / Young Talent: S. Tanaka (cello) & B. Heymans (Double B)

Muzikale Zussen en Broers: Young Talent & Rising Stars @ Veurne ZomerArena 04/07/2021
19:30 - 21:00
Muzikale Zussen en Broers: Young Talent & Rising Stars @ Veurne ZomerArena
Reddy Keukens Arena, Veurne

Ruben & Jonathan Ide, Delphine & Margaux Anseeuw, T. Defoort & S. Kleeven

Khroma Quartet & Rising Star Severine Sierens (clarinet) 08/07/2021
20:00 - 21:30
Khroma Quartet & Rising Star Severine Sierens (clarinet)
Sint-Ghislenuskerk, Lievegem (Waarschoot)

Jong Talent / Young Talent: Y. Posman (clarinet) & N. Van Meirvenne (flute)

Allemaal Snaren: Young Talent & Rising Stars @ Veurne ZomerArena 09/07/2021
19:30 - 21:00
Allemaal Snaren: Young Talent & Rising Stars @ Veurne ZomerArena
Reddy Keukens Arena, Veurne

O. Debrabandere (harp), S. Tanaka (cello), B. Heymans (D Bass), V. De Raedemaeker (violin), M. Wauters (harp)

Rising Stars: Firgun Ensemble 10/07/2021
19:30 - 21:00
Rising Stars: Firgun Ensemble
Onze-Lieve-Vrouw-Bezoekingkerk, Affligem

Jong Talent / Young Talent: Sarah & Eline Vanderpijpen (violin)

Cultural Europe: Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano) 10/07/2021
20:00 - 21:15
Cultural Europe: Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano)
Arte Amanti in Albanië / Arte Amanti in Albania, Tirana

Jong Talent / Young Talent: To be announced

Cultural Europe: Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano) 11/07/2021
20:00 - 21:15
Cultural Europe: Fedor Rudin (violin) & Boris Kusnezow (piano)
Arte Amanti in Kosovo, Pristina

Jong Talent / Young Talent: To be announced

Rising Stars Emile (violin) & Arthur (cello) Daems 12/07/2021
20:00 - 21:15
Rising Stars Emile (violin) & Arthur (cello) Daems
Chapelle du Centre scolaire du Sacré-Coeur de Lindthout, Woluwe-Saint-Lambert

Jong Talent / Young Talent: Alexandra Novoseltsev (violin)

1 2